Skład wolontariatu


Publiczne Gimnazjum Nr 13

im. św. Królowej Jadwigi w Białymstoku

Skład szkolnego wolontariatu w roku szkolnym 2014/2015

Aktywna działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Szczęśliwa 13”

Klasa Ia
1. Wiktoria Chwiećko
2. Aleksandra Czerpak
3. Dawid Czochański
4. Martyna Fajfer
5. Miłosz Kulesza
6. Jakub Miluski
7. Łukasz Stanisławczyk
8. Natalia Świsłocka
9. Kacper Wojnicz

Klasa Ib
1. Wiktoria Badońska
2. Ewa Boguska
3. Kamila Kania
4. Patrycja Kozłowska
5. Natalia Szaciłowska
6. Maciej Szerszunowicz
7. Martyna Śmigielska
8. Daria Włodarska
9. Klaudia Wojska

Klasa Ic
1. Patryk Bykowski
2. Krystian Chomanczuk
3. Natalia Gawryluk
4. Natalia Głogowska
5. Damian Gruszewski
6. Aleksandra Ilewicz
7. Zuzanna Kopczyńska
8. Barbara Miltyk
9. Kornel Orzeszkowski
10. Paweł Sadowski
11. Gabriela Świrydowicz

Klasa IIa
1. Magdalena Bartoszewicz
2. Michał Brański
3. Szymon Dąbrowski
4. Angelika Klepadło
5. Gabriela Klepadło
6. Marcin Marchela
7. Karol Michalik
8. Weronika Mnich
9. Marek Nowik
10. Kacper Paszkowski
11. Alicja Pietraszko
12. Ewa Potmalnik
13. Marta Sewastianik
14. Julia Sokołowska
15. Aleksandra Sołomianko
16. Bartłomiej Staszyński
17. Dominika Szermuszyn
18. Michał Szubzda
19. Patrycja Wasilewska
20. Weronika Zimnoch

Klasa IIb
II B 1. Bartosz Bakuński
2. Natalia Bernatowicz
3. Sylwia Buczyńska
4. Patrycja Dojlidko
5. Anna Hapanowicz
6. Anna Ignaciuk
7. Artur Iwanowicz
8. Mateusz Matuszewski
9. Julia Modzelewska
10. Natalia Paszkowska
11. Kamila Połujańska
12. Natalia Rakowicz
13. Malwina Samsel
14. Marek Sawicki
15. Paulina Sienkiewicz
16. Kacper Sołomianko
17. Jakub Węcławski

Klasa IIc
1. Aleksandra Chilmonik
2. Maciej Garnys
3. Monika Gudel
4. Kamila Łapińska
5. Urszula Malinowska
6. Dawid Mich
7. Kamil Nowik
8. Natalia Szkiłądź
9. Magdalena Trzebska
10. Daria Woroniecka
11. Katarzyna Zimin

Klasa IIIa
1. Weronika Karolczuk
2. Paulina Kuźma
3. Szymon Lisowski
4. Izabela Łukjaniuk
5. Dominika Ostrowska
6. Magdalena Piechowska
7. Katarzyna Popławska
8. Joanna Rawińska
9. Anna Rochalska
10. Weronika Rybnik
11. Aleksandra Sakowicz
12. Urszula Skurska
13. Maciej Szutkiewicz
14. Jakub Trusiewicz
15. Jan Węglarz
16. Paulina Wnorowska
17. Damian Zalewski

Klasa IIIb
1. Natalia Filipczuk
2. Kamil Gembicki
3. Emilia Iwaniuk
4. Paulina Koczta
5. Anna Pawluczuk
6. Paulina Sadolewska
7. Wiktoria Stojanow

Klasa IIIc
1. Monika Dakowicz
2. Katarzyna Franciszkiewicz
3. Sandra Gosk
4. Michał Milewski
5. Katarzyna Nikitiuk
6. Julia Okurowska
7. Katarzyna Skreczko
8. Jakub Słomka
9. Kewin Szymczyk
10. Monika Waszkiewicz
11. Paulina Wojtulewicz
12. Sylwia Zimnoch

Klasa IIId
1. Natalia Aleksiejuk
2. Aleksandra Bańkowska
3. Alicja Bańkowska
4. Krystian Bielawiec
5. Dominik Klepadło
6. Milena Kraszyńska
7. Sara Kwiatkowska
8. Dominika Małaszkiewicz
9. Zofia Masalska
10. Paulina Monkiewicz
11. Patryk Orzechowski
12. Paweł Rzosiński
13. Michał Szymaniuk Borozna
14. Kacper Wojszko
15. Patrycja Zysko
16. Szymon Żukowski

Skład szkolnego wolontariatu w roku szkolnym 2013/2014

Aktywna działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Szczęśliwa 13”

Klasa Ia
1. Magdalena Bartoszewicz
2. Michał Brański
3. Paweł Chocha
4. Angelika Klepadło
5. Gabriela Klepadło
6. Marcin Marchela
7. Weronika Mnich
8. Alicja Pietraszko
9. Luiza Płaszczyk
10. Ewa Potmalnik
11. Marta Sewastanik
12. Julia Sokołowska
13. Aleksandra Sołomianko
14. Weronika Zimnoch

Klasa Ib
1. Natalia Bernatowicz
2. Patrycja Dojlidko
3. Anna Ignaciuk
4. Mateusz Matuszewski
5. Julia Modzelewska
6. Paulina Sienkiewicz

Klasa Ic
1. 1. Aleksandra Chilmonik
2. Monika Gudel
3. Kamila Łapińska
4. Natalia Szkiłądź
5. Magdalena Katarzyna Trzebska
6. Daria Woroniecka
7. Katarzyna Zimin

Klasa IIa
1. Weronika Karolczuk
2. Paulina Kuźma
3. Szymon Lisowski
4. Izabela Łukjaniuk
5. Dominika Ostrowska
6. Magdalena Piechowska
7. Katarzyna Popławska
8. Joanna Rawińska
9. Anna Rochalska
10. Weronika Rybnik
11. Urszula Skurska
12. Paulina Wnorowska
13. Damian Zalewski

Klasa IIb
1. Emilia Iwaniuk
2. Jakub Słowikowski

Klasa IIc
1. Katarzyna Franciszkiewicz
2. Katarzyna Nikitiuk
3. Julia Okurowska
4. Kewin Szymczyk
5. Monika Waszkiewicz
6. Paulina Wojtulewicz
7. Sylwia Zimnoch

Klasa IId
1. Natalia Aleksiejuk
2. Aleksandra Bańkowska
3. Alicja Bańkowska
4. Milena Kraszyńska
5. Zofia Masalska
6. Paulina Monkiewicz
7. Patryk Orzechowski
8. Michał Szymańczuk
9. Kacper Wojszko
10. Patrycja Zysko
11. Szymon Żukowski

Klasa IIIa
1. Karolina Antonowicz
2. Marlena Bagan
3. Julia Czerska
4. Kinga Sandra Gąsiorowska
5. Zuzanna Guszczyn
6. Julia Piszczatowska
7. Kinga Pietraszewska
8. Paulina Poskrobko
9. Luiza Szotko
10. Agnieszka Zabrocka

Klasa IIIb
1. Dominik Aleksandrowicz
2. Tomasz Backiel
3. Klaudia Dzierżek
4. Błażej Felczak
5. Aleksandra Zofia Frejda
6. Mateusz Galicki
7. Kamila Hanasiuk
8. Ewa Jarosz
9. Kamil Kucharczyk
10. Mateusz Kucharczyk
11. Mateusz Kulesza
12. Aleksander Lulewicz
13. Joanna Łukaszewicz
14. Weronika Maksymowicz
15. Sandra Małyszko
16. Karol Matysewicz
17. Aleksandra Perkowska
18. Konrad Rybnik
19. Agnieszka Sawicka
20. Michał Stanisławczyk
21. Iwona Zacharczuk
22. Damian Zambrzycki

Klasa IIIc
1. Katarzyna Chmur
2. Olga Giczan
3. Aleksandra Markiewicz
4. Gabriela Waśkiewicz

Klasa IIId
1. Jan Aleksiejczuk
2. Magdalena Boguska
3. Paula Domalewska
4. Rafał Godlewski
5. Magda Hauschild
6. Aleksandra Karabowicz
7. Hanna Kossakowska
8. Radosław Kretowski
9. Szymon Lach
10. Natalia Miluska
11. Mateusz Mutwicki
12. Mateusz Nieciecki
13. Zuzanna Reucka
14. Gabriela Rytel
15. Kinga Skobodzińska
16. Patrycja Sobolewska
17. Patryk Supiński
18. Olga Szymójko
19. Damian Zajączkowski
20. Damian Żmijewski

Klasa IIIe
1. Paulina Dzienisik
2. Natalia Jędruszko
3. Mateusz Jęsław
4. Collet Nowaszewska
5. Kamila Szóstko

Skład szkolnego wolontariatu w roku szkolnym 2012/2013

Aktywna działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Szczęśliwa 13”

Klasa Ia
1. Weronika Karolczuk
2. Paulina Kuźma
3. Dominika Kinga Ostrowska
4. Katarzyna Popławska
5. Anna Rochalska
6. Weronika Rybnik
7. Urszula Skurska
8. Paulina Wnorowska

Klasa Ib
1. Emilia Iwaniuk

Klasa Ic
1. Katarzyna Franciszkiewicz
2. Aleksandra Markiewicz
3. Monika Waszkiewicz

Klasa Id
1. Natalia Aleksiejuk
2. Aleksandra Bańkowska
3. Alicja Bańkowska
4. Kamil Buczkowski
5. Milena Kraszyńska
6. Zofia Masalska
7. Paulina Monkiewicz
8. Kacper Wojszko
9. Szymon Żukowski

Klasa IIa
1. Karolina Antonowicz
2. Julia Czerska
3. Zuzanna Guszczyn
4. Julia Piszczatowska
5. Paulina Poskrobko
6. Agnieszka Zabrocka

Klasa IIb
1. Aleksandra Frejda
2. Tomasz Backiel
3. Klaudia Dzierżek
4. Błażej Felczak
5. Kamila Hanasiuk
6. Ewa Jarosz
7. Mateusz Kucharczyk
8. Aleksander Lulewicz
9. Joanna Łukaszewicz
10. Weronika Maksymowicz
11. Sandra Małyszko
12. Aleksandra Perkowska
13. Agnieszka Sawicka
14. Iwona Zacharczuk
15. Damian Zambrzycki

Klasa IIc
1. Karolina Izabela Boczoń
2. Katarzyna Chmur
3. Olga Giczan
4. Aleksandra Markiewicz

Klasa IId
1. Magdalena Boguska
2. Rafał Godlewski
3. Hauschild Magda
4. Hanna Kossakowska
5. Szymon Lach
6. Natalia Miluska
7. Gabriela Rytel
8. Kinga Skobodzińska
9. Patrycja Sobolewska
10. Olga Szymójko

Klasa IIIa
1. Maciej Bartkiewicz
2. Damian Raczyński
3. Anita Szulska
4. Ewelina Szulska
5. Angelika Wądołowska

Klasa IIIb
1. Patrycja Bartnicka
2. Cezary Białopotocki
3. Martyna Czarnecka
4. Patrycja Iwanowicz
5. Damian Kołos
6. Agnieszka Kostecka
7. Agnieszka Kościuk
8. Diana Lulewicz
9. Aleksandra Matręczyk
10. Piotr Mierzejewski
11. Aleksandra Owłasiuk
12. Sebastian Owłasiuk
13. Krzysztof Piotrowski
14. Bartłomiej Podolak
15. Magdalena Staszyńska
16. Anna Świderska
17. Daniel Świstunowicz
18. Urszula Wróblewska
19. Kamila Zambrzycka

Klasa IIIc
1. Katarzyna Czarnowska
2. Magdalena Frankowska
3. Agnieszka Grabowska
4. Eliza Kiersnowska
5. Anna Korolczuk
6. Katarzyna Sokołowska
7. Kamila Szumska
8. Weronika Tur

Klasa IIId
1. Daria Arslan
2. Joanna Cecerko
3. Paweł Ignaciuk
4. Paulina Jaszczanin
5. Piotr Łukaszewicz
6. Radosław Minko
7. Jakub Niewiński
8. Mateusz Niewiński
9. Szymon Sidoruk
10. Krzysztof Trusiak

Klasa IIIe
1. Maciej Abłażewicz
2. Jakub Borysiuk
3. Karolina Brodowska
4. Anna Dzierżanowska
5. Natalia Garbuz
6. Anna Klimaszewska
7. Arlena Kowalska
8. Mateusz Linkiewicz
9. Karolina Łapińska
10. Sylwia Maksymowicz
11. Jakub Mirończuk
12. Anna Owsieniuk
13. Klaudia Radziewicz
14. Klaudia Urbanowicz
15. Szymon Zamierowski

Klasa IIIf
1. Izabela Arnista
2. Julita Biernacka
3. Aleksandra Czech
4. Agnieszka Dubaniewicz
5. Karolina Franciszkiewicz
6. Mariusz Iwanowicz
7. Julita Juźwik
8. Mateusz Kalinowski
9. Monika Kotuk
10. Ernest Krawczuk
11. Dominika Łukowska
12. Maciej Mazur
13. Katarzyna Mikuła
14. Hubert Olszewski
15. Bartosz Ołdziej
16. Dominika Ptaszyńska
17. Anita Rutkowska

Skład szkolnego wolontariatu w roku szkolnym 2011/2012

Aktywna działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Szczęśliwa 13”

Klasa Ia
1. Karolina Antonowicz
2. Zuzanna Guszczyn

Klasa Ib
1. Iwona Zacharczuk
2. Agnieszka Sawicka
3. Weronika Maksymowicz
4. Sandra Małyszko
5. Błażej Felczak
6. Kamila Hanasiuk
7. Zuzanna Matejczuk
8. Aleksandra Perkowska

Klasa Ic
1. Katarzyna Chmur
2. Aleksandra Markiewicz
3. Olga Giczan
4. Karolina Izabela Boczoń

Klasa Id
1. Natalia Miluska
2. Patrycja Sobolewska
3. Olga Szymójko
4. Kinga Skobodzińska
5. Magdalena Boguska
6. Hanna Kossakowska

Klasa Ie
1. Natalia Jędruszko

Klasa IIb
1. Patrycja Bartnicka
2. Martyna Czarnecka
3. Patrycja Iwanowicz
4. Agnieszka Kostecka
5. Diana Lulewicz
6. Aleksandra Owłasiuk
7. Urszula Wróblewska
8. Mierzejewski Piotr
9. Sebastian Owłasiuk
10. Bartłomiej Podolak
11. Damian Kołos
12. Daniel Świstunowicz
13. Cezary Białopotocki
14. Krzysztof Piotrowski

Klasa IIc
1. Magdalena Frankowska
2. Anna Korolczuk
3. Katarzyna Sokołowska
4. Eliza Kiersnowska
5. Katarzyna Czarnowska

Klasa IId
1. Paulina Jaszczanin
2. Joanna Cecerko
3. Daria Arslan

Klasa IIe
1. Jakub Borysiuk
2. Anna Dzierżanowska
3. Karolina Łapińska
4. Sylwia Maksymowicz
5. Jakub Mirończuk
6. Klaudia Urbanowicz
7. Anna Klimaszewska
8. Szymon Zamierowski
9. Anna Owsieniuk
10. Karolina Brodowska
11. Arlena Kowalska
12. Maciej Abłażewicz
13. Natalia Garbuz
14. Mateusz Linkiewicz

Klasa IIf
1. Izabela Arnista
2. Julita Biernacka
3. Anna Chraboł
4. Agnieszka Dubaniewicz
5. Karolina Franciszkiewicz
6. Julita Juźwik
7. Monika Kotuk
8. Dominika Łukowska
9. Katarzyna Mikuła
10. Dominika Ptaszyńska
11. Aleksandra Czech
12. Anita Rutkowska

Klasa IIIb
1. Karolina Grącka
2. Magda Kamieńska
3. Patrycja Kućmierowska
4. Katarzyna Kwiatkowska
5. Justyna Lipska
6. Patrycja Łukawska
7. Szymon Milewski
8. Weronika Osiecka
9. Patrycja Prus
10. Kamila Puciowska
11. Paulina Tałałaj
12. Aleksandra Romanowicz
13. Natalia Orzeszkowska
14. Agnieszka Tarasiuk
15. Anna Setna
16. Gabriel Masalski

Klasa IIIc
1. Aleksander Bołtryk
2. Przemysław Gabrel
3. Maciej Jankiewicz
4. Adrian Janowski
5. Marlena Kokolus
6. Małgorzata Wróblewska
7. Paweł Wróblewski

Klasa IIId
1. Magdalena Bielawska
2. Kamila Choroszewska
3. Patrycja Konecko
4. Anna Matysiuk
5. Natalia Sadowska
6. Katarzyna Trypuć

Klasa IIIe
1. Joanna Antoniuk
2. Natalia Czaban
3. Weronika Duchnowska
4. Aleksandra Gmerek
5. Paulina Kaczan
6. Karolina Klaczyńska
7. Karolina Luty
8. Dominika Mnich
9. Aleksandra Romanowicz
10. Justyna Szymańska
11. Ewelina Trusewicz
12. Magdalena Wiśniewska
13. Barbara Woronowicz

Klasa IIIf
1. Kamila Dąbrowska
2. Paulina Frankowska
3. Zuzanna Gawot
4. Izabella Kaliszuk
5. Ewa Kozłowska
6. Julita Krukowska
7. Magdalena Niewińska
8. Justyna Podwysocka
9. Milena Sakowicz
10. Mateusz Szotko
11. Patrycja Śliwonik
12. Martyna Węcławska
13. Angelika Wojszko

Copyright © 2012 Maria & Emilian Sańko - Sawczenko. Kopiowanie jakichkolwiek elementów strony bez zgody Redakcji jest zabronione.