Slawni Polacy

Konkursy


Publiczne Gimnazjum Nr 13

im. św. Królowej Jadwigi w Białymstoku

Terminy konkursów

Konkurs Recytatorski z Języka Angielskiego

Konkurs Recytatorski z Języka Angielskiego

Joanna Łukaszewicz i Kamila Hanasiuk z klasy IIIb błysnęły swoim talentem recytatorskim i zdobyły I (Joanna Ł.) i III (Kamila H.) miejsca za brawurową interpretację w języku angielskim piosenki P!nk oraz fragmentu Biblii. Brawo!!!!!!
Konkurs Recytatorski z Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjum odbył się 21.03. w IV LO w Białymstoku, a w jury zasiadał znany aktor Bernard Maciej Bania, który podjął się również udzielenia profesjonalnych rad i wskazówek dotyczących aktorstwa.

Gratulujemy!!!!

Joanna Żukowska
Dodano:01.04.2014r.

Premiera filmu "Bogactwo różnorodności"

Bogactwo różnorodności

Dnia 28.03.2014 r. odbyła się premiera filmu "Bogactwo różnorodności". Film był przygotowywany przez naszych uczniów w okresie luty - marzec 2014 r. na konkurs "Podlaska mozaika. W poszukiwaniu wspólnoty pogranicza.". Jego premierowy pokaz zakończony był gromkimi brawami publiczności.
Już wkrótce każdy będzie mógł go obejrzeć na naszej stronie internetowej.

Magdalena Danowska
Agnieszka Kulmacz
Dodano:31.03.2014r.

Sukces naszych gimnazjalistek w IV Wojewódzkim Konkursie Gimnazjalnym "Wirtualny spacer po szkole"

Dnia 12 marca w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stanisława Staszica w Białymstoku odbył się finał IV Wojewódzkiego Konkursu Gimnazjalnego "Wirtualny spacer po szkole" pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku i Politechniki Białostockiej.

Finał konkursu polegał na wykonaniu prezentacji multimedialnej o szkole ZSTiO.
W ocenie wykonania przez Uczestników zadania konkursowego Jury zastosowało następujące kryteria: oryginalność, pomysłowość, słownictwo i stylistykę, nowatorskie spojrzenie na otaczające środowisko i życie szkoły, wykorzystanie technologii informatycznych.

Szacowne jury zadecydowało o przyznaniu pierwszego miejsca właśnie naszym uczestniczkom Kamili Hanasiuk, Sandrze Małyszko, Aleksandrze Perkowskiej. Opiekunem zespołu była pani Danuta Jakoniuk.

Serdecznie gratulujemy zwycięstwa.


Dodano:30.03.2014r.

Sukces naszych gimnazjalistów w Konkursie Przyrodniczym

Konkurs Pryzrodnicyz

Dnia 14 marca 2014r. odbył się IV Konkurs Przyrodniczy organizowany przez IV LO w Białymstoku. Do półfinału zakwalifikowało się ośmiu uczniów w tym czterech z naszej szkoły: Chmur Katarzyna, Muszyńska Aleksandra, Szyszko Rafał, Wasilewski Piotr. Aleksandra Muszyńska zajęła IV miejsce.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Opiekun
Magdalena Frąckiewicz-Łuczaj
Dodano:18.03.2014r.

Informacja dotycząca Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego 2013/2014

Wojewódzka Komisja Konkursowa z Języka Angielskiego uprzejmie informuje o uzyskanej liczbie punktów z testu ze stopnia wojewódzkiego.
W stopniu szkolnym uczestniczyło 3183 uczniów.
Jednocześnie informujemy, iż prace konkursowe będą udostępnione do wglądu uczniom
i ich rodzicom/ prawnym opiekunom w Publicznym Gimnazjum Nr 13 im. św. Królowej Jadwigi w Białymstoku (świetlica szkolna – parter) w następujących terminach:
5 marca 2014 r. (środa), godz. 14.30 – 16.00
6 marca 2014 r. (czwartek), godz. 16.30 – 17.30
7 marca 2014 r. (piątek), godz. 12.00 – 13.00
Termin składania ewentualnych odwołań upływa z dniem 7 marca 2014 r. o godz. 15.00.
Odwołania należy składać w sekretariacie Publicznego Gimnazjum Nr 13 im. św. Królowej Jadwigi w Białymstoku z dopiskiem Do Wojewódzkiej Komisji Odwoławczej z Języka Angielskiego.

Odwołania zostaną rozpatrzone do dnia 14 marca 2014 r. Listy finalistów oraz laureatów będą opublikowane na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Białymstoku.

Przewodnicząca Wojewódzkiej Komisji
Konkursowej z Języka Angielskiego
Kinga Konopko
Dodano:04.03.2014r.

Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego 2013/2014

Lp.Dane uczniaNazwa szkołyLiczba uzyskanych punktów
Imię (imiona) Nazwisko
1 Nicole Abramowicz Gimnazjum w Zespole Szkól im. Jana Pawła II w Kleosinie Kleosin64
2 Dawid Alimowski Gimnazjum im. Abp. gen. dyw. Mirona Chodakowskiego w Narwi Narew79
3 Jakub Ancipiuk Publiczne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku Białystok62
4 Jakub Ausztol Gimnazjum im. dr. Leszka Nosa w Michałowie Michałowo59
5 Magdalena Babik Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok74
6 Sylwia Babynko Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego Wasilków73
7 Mateusz Baldachowski Publiczne Gimnazjum nr 6 im. T.Kościuszki Łomża74
8 Weronika Banialis Gimnazjum Publiczne w Rutce Tartak Rutka-Tartak45
9 Julia Baran Publiczne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku Białystok70
10 Aleksandra Bauer Prywatne Gimnazjum nr 6 Białystok64
11 Małgorzata Maria Bednarczyk Społeczne Gimnazjum Nr 4 STO w Białymstoku Białystok72
12 Jakub Białous Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok69
13 Ewa Bienasz Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lipsku 17-24085
14 Wiktoria Bocheńska Społeczne Gimnazjum Nr 7 PTO w Zespole Szkół Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego Białystok72
15 Michał Bodzan Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok79
16 Klaudia Bojczuk Publiczne Gimnazjum nr 1 im.Jana Kochanowskiego Białystok83
17 Klaudia Bondaruk Publiczne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku Białystok75
18 Martyna Bondaruk Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok83
19 Zuzanna Borawska Społeczne Gimnazjum nr 2 STO Białystok83
20 Dominik Bordzio Gimnazjum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach Suwałki84
21 Patrycja Borowska Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok73
22 Kacper Jonatan Borusiewicz Społeczne Gimnazjum nr 2 STO Białystok77
23 Karina Bromboszcz Publiczne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku Białystok73
24 Adrian Brzoska Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika Wysokie Mazzowieckie52
25 Piotr Karol Bubieniec Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Sokółce Sokółka69
26 Weronika Buczyńska Gimnazjum nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach Suwałki70
27 Justyna Bućko Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego Wasilków59
28 Franciszek Budrowski Społeczne Gimnazjum nr 2 STO Białystok87
29 Jędrzej Chojnowski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10 Publiczne Gimnazjum nr 16 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćkii Białystok68
30 Maciej Cichanowicz Gimnazjum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach Suwałki80
31 Paweł Ciereszko Społeczne Gimnazjum nr 3 BTO Białystok60
32 Zofia Teresa Cieślińska Publiczne Gimnazjum nr 1 im.Jana Kochanowskiego Białystok78
33 Michalina Cyran Gimnazjum nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach Suwałki77
34 Agata Cyruk Gimnazjum z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego w Hajnówce Hajnówka68
35 Izabela Czemiel Publiczne Gimnazjum Nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Seweryna Nowakowskiego w Białymstoku Białystok81
36 Maciej Czubek Społeczne Gimnazjum Nr 7 PTO w Zespole Szkół Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego Białystok80
37 Karol Stanisław Czyżewski Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Łomży Łomża87
38 Izabela Dakowicz Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne Białystok86
39 Aleksandra Daniluk Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok87
40 Aleksandra Daniluk Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego Wasilków63
41 Mateusz Denisiuk Gimnazjum nr 1 Hajnówka87
42 Natalia Weronika Depczyńska Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne Białystok80
43 Przemysław Dębowski Publiczne Gimnazjum nr 8 Białystok80
44 Justyna Długokęcka Publiczne Gimnazjum w Śniadowie Śniadowo59
45 Kinga Dobiecka Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne Białystok76
46 Patryk Dojnikowski Zespół Szkół nr 9 Gimnazjum nr 4 w Suwałkach Suwałki69
47 Przemysław Dominikowski Społeczne Gimnazjum Nr 4 STO w Białymstoku Białystok67
48 Michał Drużyński Gimnazjum w Kuleszach Kościelnych Kulesze Kościelne86
49 Elwira Duniec Publiczne gimnazjum nr 31 Białystok71
50 Karolina Ejsmont Gimnazjum Sportowe Supraśl60
51 Kacper Filipkowski Publiczne Gimnazjum nr 6 im. T.Kościuszki Łomża78
52 Aleksandra Zofia Frejda Publiczne Gimnazjum Nr 13 im. św. Królowej Jadwigi w Białymstoku Białystok73
53 Ada Julia Furmaniak Społeczne Gimnazjum nr 3 BTO Białystok78
54 Daria Gardocka Publiczne Gimnazjum im Ofiar Katynia w Piątnicy Piątnica76
55 Mateusz Gasiuk Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne Białystok78
56 Patrycja Gaszczyk Społeczne Gimnazjum nr 3 BTO Białystok74
57 Michał Gawędzki Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne Białystok75
58 Dominik Gąsiewski Publiczne Gimnazjum nr 6 im. T.Kościuszki Łomża82
59 Michał Gerasimiuk Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok93
60 Katarzyna Gilewska Publiczne Gimnazjum Nr 20 im. Synów Pułku Białystok70
61 Mateusz Godlewski Gimnazjum im.Papieża Jana Pawła II w Zespole Szkół w Czyżewie Czyżew80
62 Michał Gołko Publiczne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku Białystok64
63 Gabriela Anna Gopaniuk Gimnazjum Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. Bolesławy Lament Białystok74
64 Patryk Jan Górski Gimnazjum nr 1 im. ppłk. Stanisława Nilskiego-Łapińskiego w Łapach Łapy78
65 Urszula Grębowska Publiczne Gimnazjum nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bł. Jana Pawła II Białystok86
66 Karolina Grycel Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok78
67 Kamila Hanasiuk Publiczne Gimnazjum Nr 13 im. św. Królowej Jadwigi w Białymstoku Białystok70
68 Ksenia Harasimik Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok79
69 Zuzanna Herman Zespół Szkolno-Przedszkolny Gimnazjum Publiczne w Czeremsze 17-24042
70 Mariusz Hołownia Publiczne Gimnazjum nr 6 im. T.Kościuszki Łomża81
71 Ada Hryniewicka Zespół Szkół im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim Bielsk Podlaski62
72 Agnieszka Ignatowicz Publiczne Gimnazjum Nr 18 im. króla Stefana Batorego Białystok84
73 Mateusz Jarocki Społeczne Gimnazjum nr 3 BTO Białystok76
74 Mateusz Jaroszuk Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok79
75 Karolina Jasieńska Społeczne Gimnazjum nr 3 BTO Białystok79
76 Alicja Jasińska Publiczne Gimnazjum nr 6 im. T.Kościuszki Łomża83
77 Karol Jóźwik Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok81
78 Julia Hanna Kabać Publiczne Gimnazjum Nr 12 w Białymstoku Białystok82
79 Patryk Kaczor Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne Białystok85
80 Agata Kaczyńska Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego Wasilków63
81 Wojciech Kałużny Gimnazjum Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. Bolesławy Lament Białystok69
82 Beata Kamińska Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Augustów82
83 Alicja Karbowska ZespółSzkół Ogólnokształcących Gimnazjum Nr. 4 w Augustowie Augustów85
84 Agata Karny Publiczne Gimnazjum Nr 20 im. Synów Pułku Białystok63
85 Ewa Karolczak Publiczne Gimnazjum Nr 15 im. W. Kazaneckiego Białystok62
86 Barbara Maria Kazberuk Katolickie Gimnazjum im. Matki Bożej Miłosierdzia Białystok86
87 Christine Maria Kelly Społeczne Gimnazjum nr 1 Powszechnego Towarzystwa Oświatowego Białystok55
88 Weronika Keskitalo Społeczne Gimnazjum Nr 4 STO w Białymstoku Białystok60
89 Angelika Kierlewicz Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika Wysokie Mazzowieckie63
90 Jakub Klimiuk Gimnazjum z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego w Hajnówce Hajnówka67
91 Dawid Koc Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych Ciechanowiec47
92 Elżbieta Konicka Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne Białystok83
93 Dominika Korolczuk Publiczne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku Białystok50
94 Martyna Korotkiewicz Gimnazjum w Suchowoli Suchowola81
95 Wernika Klara Korytko Publiczne Gimnazjum Nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Seweryna Nowakowskiego w Białymstoku Białystok84
96 Jakub Kossakowski Publiczne Gimnazjum im Ofiar Katynia w Piątnicy Piątnica69
97 Jakub Kowalewski Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok76
98 Oliwia Kozłowska Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika Wysokie Mazzowieckie79
99 Zuzanna Kozłowska Gimnazjum Sportowe Supraśl62
100 Zuzanna Dorota Krawczyk Publiczne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku Białystok82
101 Magdalena Krętowska Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok83
102 Marta Krysińska Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych Ciechanowiec55
103 Klaudia Kubajewska Publiczne Gimnazjum im Ofiar Katynia w Piątnicy Piątnica60
104 Aleksandra Kuczyńska Publiczne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku Białystok69
105 Szymon Kukliński Społeczne Gimnazjum nr 3 BTO Białystok69
106 Patrycja Kukuć ZespółSzkół Ogólnokształcących Gimnazjum Nr. 4 w Augustowie Augustów80
107 Artur Kulgawczuk Zespół Szkolno-Przedszkolny Gimnazjum Publiczne w Czeremsze 17-24085
108 Zuzanna Kuryłek Społeczne Gimnazjum Nr 4 STO w Białymstoku Białystok80
109 Łukasz Laskowski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10 Publiczne Gimnazjum nr 16 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćkii Białystok74
110 Kamila Maria Lemańska Gimnazjum Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. Bolesławy Lament Białystok79
111 Jakub Lewandowski Społeczne Gimnazjum Nr 7 PTO w Zespole Szkół Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego Białystok82
112 Konrad Łabieniec Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne Białystok80
113 Paulina Łajkowska Społeczne Gimnazjum Nr 8 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku Białystok74
114 Michał Łojewski Społeczne Gimnazjum Nr 8 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku Białystok79
115 Łada Łotova Społeczne Gimnazjum Nr 7 PTO w Zespole Szkół Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego Białystok70
116 Michał Łuczaj Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne Białystok79
117 Joanna Łukaszewicz Publiczne Gimnazjum Nr 13 im. św. Królowej Jadwigi w Białymstoku Białystok72
118 Aleksandra Łukaszuk Publiczne Gimnazjum Nr 18 im. króla Stefana Batorego Białystok50
119 Marta Łupińska Publiczne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku Białystok79
120 Marta Majewska Publiczne Gimnazjum Nr 20 im. Synów Pułku Białystok77
121 Wiktoria Maksimowicz Publiczne Gimnazjum Nr 18 im. króla Stefana Batorego Białystok72
122 Katarzyna Maksymiuk Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok76
123 Dominika Malinowska Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok69
124 Weronika Malinowska Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok79
125 Gabriela Manias Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne Białystok74
126 Michał Matłowski Społeczne Gimnazjum Nr 7 PTO w Zespole Szkół Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego Białystok83
127 Aleksandra Matwiejczyk Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok75
128 Adrian Matwiejuk Publiczne Gimnazjum Nr 18 im. króla Stefana Batorego Białystok85
129 Adam Matyga Publiczne Gimnazjum nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bł. Jana Pawła II Białystok79
130 Kornelia Kleopatra Michalczyk Społeczne Gimnazjum Nr 4 STO w Białymstoku Białystok86
131 Krzysztof PIotr Mikulski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10 Publiczne Gimnazjum nr 16 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćkii Białystok91
132 Roksana Mirek Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika Wysokie Mazzowieckie78
133 Klaudia Zofia Mocarska Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Łomży Łomża72
134 Patrycja Mocarska Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II Jedwabne75
135 Anna Mosiej Społeczne Gimnazjum Nr 4 STO w Białymstoku Białystok60
136 Jolanta Mozyrska Społeczne Gimnazjum Nr 7 PTO w Zespole Szkół Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego Białystok81
137 Eryk Mroczko Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Łomży Łomża72
138 Jakub Myśliwiec Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok82
139 Weronika Nieciecka Publiczne Gimnazjum nr 6 im. T.Kościuszki Łomża80
140 Adrianna Niedzielska Społeczne Gimnazjum nr 3 BTO Białystok55
141 Maciej Obuchowski Społeczne Gimnazjum nr 3 BTO Białystok79
142 Aleksandra Okońska Publiczne Gimnazjum Nr 18 im. króla Stefana Batorego Białystok86
143 Pamela Olender Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Łomży Łomża65
144 Izabela Orzołek Publiczne Gimnazjum nr 6 im. T.Kościuszki Łomża77
145 Jakub Jan Osek Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok70
146 Klaudia Owsiejko Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne Białystok70
147 Dominika Pacewicz Zespół Szkół im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim Bielsk Podlaski69
148 Weronika Paszko Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne Białystok73
149 Karolina Natalia Piech Społeczne Gimnazjum Nr 4 STO w Białymstoku Białystok58
150 Kamila Pieńczykowska Gimnazjum w Zambrowie Zambrów84
151 Aleksandra Pilcicka Społeczne Gimnazjum Nr 4 STO w Białymstoku Białystok83
152 Bartosz Piłasiewicz Publiczne Gimnazjum Nr 15 im. W. Kazaneckiego Białystok40
153 Sebastian Adam Piórecki Publiczne Gimnazjum nr 1 im.Jana Kochanowskiego Białystok73
154 Gabriela Piszczatowska Publiczne Gimnazjum nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bł. Jana Pawła II Białystok78
155 Jakub Plewik Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika Wysokie Mazzowieckie69
156 Natalia Podgajecka Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne Białystok70
157 Magdalena Polecka Publiczne Gimnazjum Nr 20 im. Synów Pułku Białystok83
158 Bartosz Popkowski Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Łomży Łomża77
159 Filip Prymaka Gimnazjum Sportowe Supraśl65
160 Mateusz Przeździecki Gimnazjum nr 1 im. ppłk. Stanisława Nilskiego-Łapińskiego w Łapach Łapy69
161 Maja Dominika Przybysz Gimnazjum nr 3 w Suwałkach Suwałki80
162 Magdalena Puchnowska Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok83
163 Magdalena Puziuk Społeczne Gimnazjum Nr 7 PTO w Zespole Szkół Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego Białystok67
164 Bartosz Rainka Publiczne Gimnazjum nr 6 im. T.Kościuszki Łomża80
165 Joanna Ramotowska Gimnazjum im.Adama Mickiewicza w Stawiskach Stawiski82
166 Karolina Rogowska Społeczne Gimnazjum nr 3 BTO Białystok51
167 Natalia Roleder Katolickie Gimnazjum im. Matki Bożej Miłosierdzia Białystok82
168 Aleksandra Roszkowska Gimnazjum w Zespole Szkól im. Jana Pawła II w Kleosinie Kleosin65
169 Maria Antonina Runo Publiczne Gimnazjum im Ofiar Katynia w Piątnicy Piątnica69
170 Julia Ruszczyk Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Wiźnie Wizna68
171 Daria Sadowska Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok86
172 Agata Anna Sakowicz Gimnazjum Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. Bolesławy Lament Białystok74
173 Miriam Salamon Gimnazjum nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach Suwałki63
174 Szymon Jakub Salamon Gimnazjum nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach Suwałki70
175 Michał Salnik Społeczne Gimnazjum nr 3 BTO Białystok78
176 Magdalena Sawicka Publiczne Gimnazjum Nr 20 im. Synów Pułku Białystok67
177 Martyna Sawicka Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego Wasilków70
178 Eryk Siemianowicz Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok75
179 Michał Sieśkiewicz Społeczne Gimnazjum Nr 7 PTO w Zespole Szkół Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego Białystok82
180 Eryk Sochacki Publiczne Gimnazjum Nr 20 im. Synów Pułku Białystok71
181 Elżbieta Sokolińska Katolickie Gimnazjum im. Matki Bożej Miłosierdzia Białystok81
182 Aniela Sokół Publiczne Gimnazjum Nr 18 im. króla Stefana Batorego Białystok79
183 Natalia Sołowiej Publiczne gimnazjum nr 31 Białystok68
184 Jakub Piotr Sosnowski Społeczne Gimnazjum Nr 4 STO w Białymstoku Białystok82
185 Błażej Sowul Gimnazjum nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkół nr 8 w Suwałkach Suwałki82
186 Filip Stasiulewicz Gimnazjum w Nowym Dworze Nowy Dwór71
187 Filip Mikołaj Stefanowicz Gimnazjum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach Suwałki87
188 Anna Stpiczyńska Publiczne Gimnazjum nr 6 im. T.Kościuszki Łomża77
189 Przemysław Susoł Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych Ciechanowiec71
190 Paulina Diana Swetland Gimnazjum Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. Bolesławy Lament Białystok89
191 Julia Swiernalis Społeczne Gimnazjum nr 3 BTO Białystok66
192 Konrad Szaciło Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok81
193 Zuzanna Szczecina Gimnazjum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach Suwałki84
194 Julita Szeremeta Publiczne Gimnazjum Nr 18 im. króla Stefana Batorego Białystok76
195 Piotr Szmurło Społeczne Gimnazjum nr 3 BTO Białystok70
196 Dominika Szutko Katolickie Gimnazjum im. Matki Bożej Miłosierdzia Białystok81
197 Jędrzej Szyc-Kaczyński Publiczne Gimnazjum nr 6 im. T.Kościuszki Łomża87
198 Julia Szydlik Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok84
199 Andżelika Szymańska Gimnazjum nr 2 Hajnówka52
200 Julita Szymborska Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego Wasilków76
201 Barbara Szymczyk Gimnazjum nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkół nr 8 w Suwałkach Suwałki75
202 Iga Ślesicka Publiczne Gimnazjum nr 6 im. T.Kościuszki Łomża69
203 Katarzyna Samantha Ślesicka Gimnazjum w Zespole Szkól im. Jana Pawła II w Kleosinie Kleosin68
204 Aleksandra Maria Śliwowska Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne Białystok66
205 Mateusz Todorczuk Gimnazjum nr 1 im. ppłk. Stanisława Nilskiego-Łapińskiego w Łapach Łapy51
206 Szymon Tomulewicz Społeczne Gimnazjum nr 2 STO Białystok74
207 Grzegorz Torbicz Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok82
208 Michał Trosko Publiczne Gimnazjum nr 7 Białystok70
209 Julia Tuszyńska Społeczne Gimnazjum nr 3 BTO Białystok63
210 Urszula Tymofiejczuk Publiczne Gimnazjum Nr 18 im. króla Stefana Batorego Białystok89
211 Amelia Joanna Tyszko Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Łomży Łomża73
212 Piotr Wasilewski Publiczne Gimnazjum Nr 13 im. św. Królowej Jadwigi w Białymstoku Białystok72
213 EWA WASILUK GIMNAZJUM NR 3 BIELSK PODLASKI78
214 Katarzyna Wasiluk Publiczne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku Białystok76
215 Patrycja Wesołowska Gimnazjum Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. Bolesławy Lament Białystok84
216 Jakub Wiktor Zespół Szkół nr 7 w Suwałkach Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Suwałkach Suwałki85
217 Julia Wirkowska Gimnazjum Sportowe Supraśl76
218 Bartosz Wiśniewski Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Sybiraków Grajewo67
219 Zuzanna Witkowska Gimnazjum nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach Suwałki89
220 Marcin Wojtkowski Gimnazjum Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. Bolesławy Lament Białystok88
221 Paweł Wychorski Gimnazjum nr 3 w Suwałkach Suwałki69
222 Krzysztof Wyszyński Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok78
223 Kamil Zajączkowski Zespół Szkół w Boćkach Gimnazjum im. Jana Pawła II Boćki83
224 Dominik Zianowicz Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Sejnach Sejny87
225 Łukasz Zieliński Gimnazjum im.Papieża Jana Pawła II w Zespole Szkół w Czyżewie Czyżew0/nb
226 Urszula Ziniewicz Gimnazjum nr 2 Hajnówka84
227 Patrycja Ziuzia Publiczne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku Białystok68
228 Przemysław Mateusz Ziuzia Publiczne Gimnazjum nr 7 Białystok67
229 Szymanowska Zuzanna Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika Wysokie Mazzowieckie71
230 Magdalena Żukowska Gimnazjum nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach Suwałki77
231 Małgorzata Żwirko Publiczne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku Białystok65
232 Agnieszka Żyjewska Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Łomży Łomża69
233 Bartłomiej Żynel Społeczne Gimnazjum nr 3 BTO Białystok69

Wyniki rejonowego stopnia Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego 2013/2014

Wyniki rejonowego stopnia Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego 2013/2014
Lp. Dane ucznia Nazwa szkoły Liczba uzyskanych punktów
Imię (imiona) Nazwisko
1 Nicole Abramowicz Gimnazjum w Zespole Szkól im. Jana Pawła II w Kleosinie
Kleosin
78
2 Dawid Alimowski Gimnazjum im. Abp. gen. dyw. Mirona Chodakowskiego w Narwi
Narew
75
3 Jakub Ancipiuk Publiczne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku Białystok70
4 Jakub Ausztol Gimnazjum im. dr. Leszka Nosa w Michałowie Michałowo82
5 Magdalena Babik Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku
Białystok
88
6 Sylwia Babynko Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego Wasilków91
7 Mateusz Baldachowski Publiczne Gimnazjum nr 6 im. T.Kościuszki Łomża93
8 Weronika Banialis Gimnazjum Publiczne w Rutce Tartak Rutka-Tartak67
9 Julia Baran Publiczne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku Białystok79
10 Aleksandra Bauer Prywatne Gimnazjum nr 6 Białystok85
11 Małgorzata Maria Bednarczyk Społeczne Gimnazjum Nr 4 STO w Białymstoku Białystok84
12 Jakub Białous Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku
Białystok
94
13 Ewa Bienasz Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lipsku93
14 Wiktoria Bocheńska Społeczne Gimnazjum Nr 7 PTO w Zespole Szkół Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego Białystok91
15 Michał Bodzan Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku
Białystok
90
16 Michał Bogusz Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne Białystok0/nb
17 Klaudia Bojczuk Publiczne Gimnazjum nr 1 im.Jana Kochanowskiego Białystok97
18 Klaudia Bondaruk Publiczne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku Białystok90
19 Martyna Bondaruk Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku
Białystok
89
20 Zuzanna Borawska Społeczne Gimnazjum nr 2 STO Białystok92
21 Dominik Bordzio Gimnazjum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach Suwałki95
22 Patrycja Borowska Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku
Białystok
86
23 Kacper Jonatan Borusiewicz Społeczne Gimnazjum nr 2 STO Białystok89
24 Karina Bromboszcz Publiczne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku Białystok84
25 Adrian Brzoska Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika Wysokie Mazzowieckie74
26 Piotr Karol Bubieniec Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Sokółce Sokółka89
27 Weronika Buczyńska Gimnazjum nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach Suwałki89
28 Justyna Bućko Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego Wasilków83
29 Franciszek Budrowski Społeczne Gimnazjum nr 2 STO Białystok92
30 Jędrzej Chojnowski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10 Publiczne Gimnazjum nr 16 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćkii Białystok92
31 Maciej Cichanowicz Gimnazjum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach Suwałki85
32 Paweł Ciereszko Społeczne Gimnazjum nr 3 BTO Białystok77
33 Zofia Teresa Cieślińska Publiczne Gimnazjum nr 1 im.Jana Kochanowskiego Białystok94
34 Michalina Cyran Gimnazjum nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach Suwałki87
35 Agata Cyruk Gimnazjum z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego w Hajnówce
Hajnówka
93
36 Izabela Czemiel Publiczne Gimnazjum Nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Seweryna Nowakowskiego w Białymstoku Białystok92
37 Maciej Czubek Społeczne Gimnazjum Nr 7 PTO w Zespole Szkół Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego Białystok91
38 Karol Stanisław Czyżewski Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Łomży Łomża81
39 Izabela Dakowicz Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne Białystok94
40 Aleksandra Daniluk Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego Wasilków83
41 Aleksandra Daniluk Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok97
42 Mateusz Denisiuk Gimnazjum nr 1 Hajnówka97
43 Natalia Weronika Depczyńska Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne Białystok92
44 Przemysław Dębowski Publiczne Gimnazjum nr 8 Białystok92
45 Justyna Długokęcka Publiczne Gimnazjum w Śniadowie Śniadowo93
46 Kinga Dobiecka Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne Białystok96
47 Patryk Dojnikowski Zespół Szkół nr 9 Gimnazjum nr 4 w Suwałkach Suwałki89
48 Przemysław Dominikowski Społeczne Gimnazjum Nr 4 STO w Białymstoku Białystok77
49 Michał Drużyński Gimnazjum w Kuleszach Kościelnych Kulesze Kościelne95
50 Elwira Duniec Publiczne gimnazjum nr 31 Białystok84
51 Karolina Ejsmont Gimnazjum Sportowe Supraśl86
52 Kacper Filipkowski Publiczne Gimnazjum nr 6 im. T.Kościuszki Łomża92
53 Aleksandra Zofia Frejda Publiczne Gimnazjum Nr 13 im. św. Królowej Jadwigi w Białymstoku Białystok93
54 Ada Julia Furmaniak Społeczne Gimnazjum nr 3 BTO Białystok93
55 Daria Gardocka Publiczne Gimnazjum im Ofiar Katynia w Piątnicy Piątnica93
56 Mateusz Gasiuk Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne Białystok92
57 Patrycja Gaszczyk Społeczne Gimnazjum nr 3 BTO Białystok78
58 Michał Gawędzki Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne Białystok92
59 Dominik Gąsiewski Publiczne Gimnazjum nr 6 im. T.Kościuszki Łomża96
60 Michał Gerasimiuk Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok96
61 Katarzyna Gilewska Publiczne Gimnazjum Nr 20 im. Synów Pułku Białystok97
62 Mateusz Godlewski Gimnazjum im.Papieża Jana Pawła II w Zespole Szkół w Czyżewie Czyżew90
63 Michał Gołko Publiczne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku Białystok79
64 Gabriela Anna Gopaniuk Gimnazjum Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. Bolesławy Lament Białystok89
65 Patryk Jan Górski Gimnazjum nr 1 im. ppłk. Stanisława Nilskiego-Łapińskiego w Łapach Łapy86
66 Urszula Grębowska Publiczne Gimnazjum nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bł. Jana Pawła II Białystok94
67 Karolina Grycel Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok93
68 Kamila Hanasiuk Publiczne Gimnazjum Nr 13 im. św. Królowej Jadwigi w Białymstoku Białystok86
69 Ksenia Harasimik Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok96
70 Zuzanna Herman Zespół Szkolno-Przedszkolny Gimnazjum Publiczne w Czeremsze 17-24074
71 Mariusz Hołownia Publiczne Gimnazjum nr 6 im. T.Kościuszki Łomża94
72 Ada Hryniewicka Zespół Szkół im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim Bielsk Podlaski92
73 Agnieszka Ignatowicz Publiczne Gimnazjum Nr 18 im. króla Stefana Batorego Białystok93
74 Mateusz Jarocki Społeczne Gimnazjum nr 3 BTO Białystok95
75 Mateusz Jaroszuk Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok88
76 Karolina Jasieńska Społeczne Gimnazjum nr 3 BTO Białystok93
77 Alicja Jasińska Publiczne Gimnazjum nr 6 im. T.Kościuszki Łomża100
78 Karol Jóźwik Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok92
79 Julia Hanna Kabać Publiczne Gimnazjum Nr 12 w Białymstoku Białystok96
80 Patryk Kaczor Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne Białystok89
81 Agata Kaczyńska Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego Wasilków81
82 Wojciech Kałużny Gimnazjum Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. Bolesławy Lament Białystok93
83 Beata Kamińska Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi Augustów91
84 Alicja Karbowska ZespółSzkół Ogólnokształcących Gimnazjum Nr. 4 w Augustowie Augustów96
85 Agata Karny Publiczne Gimnazjum Nr 20 im. Synów Pułku Białystok84
86 Ewa Karolczak Publiczne Gimnazjum Nr 15 im. W. Kazaneckiego Białystok86
87 Barbara Maria Kazberuk Katolickie Gimnazjum im. Matki Bożej Miłosierdzia Białystok88
88 Christine Maria Kelly Społeczne Gimnazjum nr 1 Powszechnego Towarzystwa Oświatowego Białystok66
89 Weronika Keskitalo Społeczne Gimnazjum Nr 4 STO w Białymstoku Białystok72
90 Angelika Kierlewicz Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika Wysokie Mazzowieckie81
91 Jakub Klimiuk Gimnazjum z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego w Hajnówce Hajnówka91
92 Dawid Koc Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych Ciechanowiec76
93 Jakub Kondracki Gimnazjum w Zespole Szkól im. Jana Pawła II w Kleosinie Kleosin0/nb
94 Elżbieta Konicka Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne Białystok93
95 Dominika Korolczuk Publiczne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku Białystok66
96 Martyna Korotkiewicz Gimnazjum w Suchowoli Suchowola95
97 Wernika Klara Korytko Publiczne Gimnazjum Nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Seweryna Nowakowskiego w Białymstoku Białystok89
98 Jakub Kossakowski Publiczne Gimnazjum im Ofiar Katynia w Piątnicy Piątnica94
99 Jakub Kowalewski Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok85
100 Oliwia Kozłowska Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika Wysokie Mazzowieckie93
101 Zuzanna Kozłowska Gimnazjum Sportowe Supraśl70
102 Zuzanna Dorota Krawczyk Publiczne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku Białystok87
103 Magdalena Krętowska Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok95
104 Marta Krysińska Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych Ciechanowiec86
105 Klaudia Kubajewska Publiczne Gimnazjum im Ofiar Katynia w Piątnicy Piątnica73
106 Aleksandra Kuczyńska Publiczne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku Białystok85
107 Szymon Kukliński Społeczne Gimnazjum nr 3 BTO Białystok83
108 Patrycja Kukuć ZespółSzkół Ogólnokształcących Gimnazjum Nr. 4 w Augustowie Augustów93
109 Artur Kulgawczuk Zespół Szkolno-Przedszkolny Gimnazjum Publiczne w Czeremsze 17-24093
110 Zuzanna Kuryłek Społeczne Gimnazjum Nr 4 STO w Białymstoku Białystok92
111 Łukasz Laskowski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10 Publiczne Gimnazjum nr 16 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćkii Białystok85
112 Kamila Maria Lemańska Gimnazjum Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. Bolesławy Lament Białystok92
113 Jakub Lewandowski Społeczne Gimnazjum Nr 7 PTO w Zespole Szkół Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego Białystok99
114 Konrad Łabieniec Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne Białystok95
115 Paulina Łajkowska Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok91
116 Michał Łojewski Społeczne Gimnazjum Nr 8 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku Białystok91
117 Łada Łotova Społeczne Gimnazjum Nr 7 PTO w Zespole Szkół Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego Białystok85
118 Michał Łuczaj Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne Białystok92
119 Joanna Łukaszewicz Publiczne Gimnazjum Nr 13 im. św. Królowej Jadwigi w Białymstoku Białystok88
120 Aleksandra Łukaszuk Publiczne Gimnazjum Nr 18 im. króla Stefana Batorego Białystok85
121 Marta Łupińska Publiczne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku Białystok94
122 Marta Majewska Publiczne Gimnazjum Nr 20 im. Synów Pułku Białystok95
123 Wiktoria Maksimowicz Publiczne Gimnazjum Nr 18 im. króla Stefana Batorego Białystok93
124 Katarzyna Maksymiuk Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok95
125 Dominika Malinowska Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok87
126 Weronika Malinowska Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok87
127 Gabriela Manias Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne Białystok91
128 Michał Matłowski Społeczne Gimnazjum Nr 7 PTO w Zespole Szkół Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego Białystok90
129 Aleksandra Matwiejczyk Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok86
130 Adrian Matwiejuk Publiczne Gimnazjum Nr 18 im. króla Stefana Batorego Białystok86
131 Adam Matyga Publiczne Gimnazjum nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bł. Jana Pawła II Białystok93
132 Kornelia Kleopatra Michalczyk Społeczne Gimnazjum Nr 4 STO w Białymstoku Białystok95
133 Krzysztof PIotr Mikulski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10 Publiczne Gimnazjum nr 16 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćkii Białystok93
134 Roksana Mirek Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika Wysokie Mazzowieckie93
135 Klaudia Zofia Mocarska Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Łomży Łomża90
136 Patrycja Mocarska Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II Jedwabne95
137 Anna Mosiej Społeczne Gimnazjum Nr 4 STO w Białymstoku Białystok71
138 Jolanta Mozyrska Społeczne Gimnazjum Nr 7 PTO w Zespole Szkół Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego Białystok97
139 Eryk Mroczko Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Łomży Łomża90
140 Jakub Myśliwiec Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok89
141 Weronika Nieciecka Publiczne Gimnazjum nr 6 im. T.Kościuszki Łomża93
142 Adrianna Niedzielska Społeczne Gimnazjum nr 3 BTO Białystok69
143 Maciej Obuchowski Społeczne Gimnazjum nr 3 BTO Białystok93
144 Aleksandra Okońska Publiczne Gimnazjum Nr 18 im. króla Stefana Batorego Białystok96
145 Pamela Olender Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Łomży Łomża97
146 Izabela Orzołek Publiczne Gimnazjum nr 6 im. T.Kościuszki Łomża95
147 Jakub Jan Osek Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok93
148 Klaudia Owsiejko Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne Białystok83
149 Dominika Pacewicz Zespół Szkół im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim Bielsk Podlaski80
150 Weronika Paszko Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne Białystok89
151 Karolina Natalia Piech Społeczne Gimnazjum Nr 4 STO w Białymstoku Białystok78
152 Kamila Pieńczykowska Gimnazjum w Zambrowie Zambrów89
153 Aleksandra Pilcicka Społeczne Gimnazjum Nr 4 STO w Białymstoku Białystok92
154 Bartosz Piłasiewicz Publiczne Gimnazjum Nr 15 im. W. Kazaneckiego Białystok60
155 Sebastian Adam Piórecki Publiczne Gimnazjum nr 1 im.Jana Kochanowskiego Białystok88
156 Gabriela Piszczatowska Publiczne Gimnazjum nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bł. Jana Pawła II Białystok93
157 Jakub Plewik Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika Wysokie Mazzowieckie88
158 Natalia Podgajecka Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne Białystok84
159 Magdalena Polecka Publiczne Gimnazjum Nr 20 im. Synów Pułku Białystok90
160 Bartosz Popkowski Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Łomży Łomża86
161 Urszula Popławska Społeczne Gimnazjum Nr 8 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku Białystok0/nb
162 Filip Prymaka Gimnazjum Sportowe Supraśl79
163 Mateusz Przeździecki Gimnazjum nr 1 im. ppłk. Stanisława Nilskiego-Łapińskiego w Łapach Łapy72
164 Maja Dominika Przybysz Gimnazjum nr 3 w Suwałkach Suwałki92
165 Magdalena Puchnowska Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok88
166 Magdalena Puziuk Społeczne Gimnazjum Nr 7 PTO w Zespole Szkół Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego Białystok86
167 Bartosz Rainka Publiczne Gimnazjum nr 6 im. T.Kościuszki Łomża90
168 Joanna Ramotowska Gimnazjum im.Adama Mickiewicza w Stawiskach Stawiski95
169 Karolina Rogowska Społeczne Gimnazjum nr 3 BTO Białystok75
170 Natalia Roleder Katolickie Gimnazjum im. Matki Bożej Miłosierdzia Białystok92
171 Aleksandra Roszkowska Gimnazjum w Zespole Szkól im. Jana Pawła II w Kleosinie Kleosin83
172 Maria Antonina Runo Publiczne Gimnazjum im Ofiar Katynia w Piątnicy Piątnica91
173 Julia Ruszczyk Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Wiźnie Wizna86
174 Daria Sadowska Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok95
175 Agata Anna Sakowicz Gimnazjum Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. Bolesławy Lament Białystok96
176 Miriam Salamon Gimnazjum nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach Suwałki84
177 Szymon Jakub Salamon Gimnazjum nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach Suwałki93
178 Michał Salnik Społeczne Gimnazjum nr 3 BTO Białystok88
179 Magdalena Sawicka Publiczne Gimnazjum Nr 20 im. Synów Pułku Białystok90
180 Martyna Sawicka Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego Wasilków85
181 Eryk Siemianowicz Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok92
182 Michał Sieśkiewicz Społeczne Gimnazjum Nr 7 PTO w Zespole Szkół Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego Białystok97
183 Eryk Sochacki Publiczne Gimnazjum Nr 20 im. Synów Pułku Białystok84
184 Elżbieta Sokolińska Katolickie Gimnazjum im. Matki Bożej Miłosierdzia Białystok85
185 Aniela Sokół Publiczne Gimnazjum Nr 18 im. króla Stefana Batorego Białystok94
186 Natalia Sołowiej Publiczne gimnazjum nr 31 Białystok85
187 Jakub Piotr Sosnowski Społeczne Gimnazjum Nr 4 STO w Białymstoku Białystok82
188 Błażej Sowul Gimnazjum nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkół nr 8 w Suwałkach Suwałki85
189 Filip Stasiulewicz Gimnazjum w Nowym Dworze Nowy Dwór89
190 Filip Mikołaj Stefanowicz Gimnazjum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach Suwałki95
191 Anna Stpiczyńska Publiczne Gimnazjum nr 6 im. T.Kościuszki Łomża90
192 Przemysław Susoł Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych Ciechanowiec86
193 Paulina Diana Swetland Gimnazjum Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. Bolesławy Lament Białystok91
194 Julia Swiernalis Społeczne Gimnazjum nr 3 BTO Białystok86
195 Konrad Szaciło Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok95
196 Zuzanna Szczecina Gimnazjum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach Suwałki90
197 Julita Szeremeta Publiczne Gimnazjum Nr 18 im. króla Stefana Batorego Białystok90
198 Piotr Szmurło Społeczne Gimnazjum nr 3 BTO Białystok84
199 Dominika Szutko Katolickie Gimnazjum im. Matki Bożej Miłosierdzia Białystok95
200 Jędrzej Szyc-Kaczyński Publiczne Gimnazjum nr 6 im. T.Kościuszki Łomża86
201 Julia Szydlik Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok97
202 Andżelika Szymańska Gimnazjum nr 2 Hajnówka95
203 Julita Szymborska Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego Wasilków86
204 Barbara Szymczyk Gimnazjum nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkół nr 8 w Suwałkach Suwałki90
205 Iga Ślesicka Publiczne Gimnazjum nr 6 im. T.Kościuszki Łomża94
206 Katarzyna Samantha Ślesicka Gimnazjum w Zespole Szkól im. Jana Pawła II w Kleosinie Kleosin90
207 Aleksandra Maria Śliwowska Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne Białystok89
208 Mateusz Todorczuk Gimnazjum nr 1 im. ppłk. Stanisława Nilskiego-Łapińskiego w Łapach Łapy67
209 Szymon Tomulewicz Społeczne Gimnazjum nr 2 STO Białystok96
210 Grzegorz Torbicz Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok91
211 Michał Trosko Publiczne Gimnazjum nr 7 Białystok84
212 Julia Tuszyńska Społeczne Gimnazjum nr 3 BTO Białystok83
213 Urszula Tymofiejczuk Publiczne Gimnazjum Nr 18 im. króla Stefana Batorego Białystok94
214 Amelia Joanna Tyszko Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Łomży Łomża89
215 Piotr Wasilewski Publiczne Gimnazjum Nr 13 im. św. Królowej Jadwigi w Białymstoku Białystok97
216 EWA WASILUK GIMNAZJUM NR 3 BIELSK PODLASKI98
217 Katarzyna Wasiluk Publiczne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku Białystok95
218 Patrycja Wesołowska Gimnazjum Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. Bolesławy Lament Białystok94
219 Jakub Wiktor Zespół Szkół nr 7 w Suwałkach Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Suwałkach Suwałki94
220 Julia Wirkowska Gimnazjum Sportowe Supraśl89
221 Bartosz Wiśniewski Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Sybiraków Grajewo81
222 Zuzanna Witkowska Gimnazjum nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach Suwałki93
223 Marcin Wojtkowski Gimnazjum Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. Bolesławy Lament Białystok94
224 Paweł Wychorski Gimnazjum nr 3 w Suwałkach Suwałki90
225 Krzysztof Wyszyński Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku Białystok91
226 Kamil Zajączkowski Zespół Szkół w Boćkach Gimnazjum im. Jana Pawła II Boćki98
227 Dominik Zianowicz Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Sejnach Sejny93
228 Łukasz Zieliński Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Zespole Szkół w Czyżewie Czyżew97
229 Urszula Ziniewicz Gimnazjum nr 2 Hajnówka98
230 Patrycja Ziuzia Publiczne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku Białystok88
231 Przemysław Mateusz Ziuzia Publiczne Gimnazjum nr 7 Białystok75
232 Szymanowska Zuzanna Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika Wysokie Mazzowieckie92
233 Magdalena Żukowska Gimnazjum nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach Suwałki96
234 Małgorzata Żwirko Publiczne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku Białystok90
235 Agnieszka Żyjewska Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Łomży Łomża94
236 Bartłomiej Żynel Społeczne Gimnazjum nr 3 BTO Białystok89
Dodano:16.01.2014r.

Informacja dot. Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Wojewódzka Komisja Konkursowa z Języka Angielskiego informuje, iż z dniem 13 stycznia 2014r. rozpoczęła weryfikację prac konkursowych ze stopnia rejonowego.
Wyniki zostaną ogłoszone na stronie Publicznego Gimnazjum Nr 13 im. św. Królowej Jadwigi w Białymstoku dnia 16 stycznia 2014r. do godz. 15.00.
Jednocześnie informujemy, iż prace konkursowe będą udostępnione do wglądu uczniom i ich rodzicom/opiekunom prawnym w Publicznym Gimnazjum Nr 13 im. św. Królowej Jadwigi w Białymstoku (świetlica szkolna – partner) w następujących terminach:
17 stycznia 2014r. (piątek), godz. 11.30 – 13.00
20 stycznia 2014r. (poniedziałek), godz. 15.00 – 16.30
21 stycznia 2014r. (wtorek), godz. 13.00 – 14.00
Termin składania ewentualnych odwołań upływa z dniem 21 stycznia 2014 r. o godz. 15.00.
Odwołania należy składać w sekretariacie Publicznego Gimnazjum Nr 13 im. św. Królowej Jadwigi w Białymstoku z dopiskiem Do Prezydium Wojewódzkiej Komisji Konkursowej z Języka Angielskiego. Decyzja prezydium jest ostateczna.

Odwołania zostaną rozpatrzone do dnia 24 stycznia 2014r., następnie Kuratorium Oświaty w Białymstoku ogłosi listę uczniów zakwalifikowanych do stopnia wojewódzkiego.

Przewodnicząca Wojewódzkiej Komisji
Konkursowej z Języka Angielskiego
Kinga Konopko
Dodano:13.01.2013r.

Zdrowa żywność

Zdrowa żywność

Dnia 29 listopada 2013r. w Katolickim Gimnazjum im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku odbył się etap międzyszkolny X Konkursu Ekologicznego dla uczniów gimnazjów. Uczniowie naszego gimnazjum, Gabrysia Rytel z klasy III D oraz Błażej Felczak z klasy III B, zajęli zaszczytne V i VI miejsce. Z uwagi na bardzo wysoki poziom trudności testu finałowego jest to wspaniałe osiągnięcie. Serdecznie gratulujemy!

Hanna Grycuk
Joanna Żukowska
Dodano:09.12.2013r.

IV międzyszkolny konkurs z okazji Europejskiego Dnia Języków

IV międzyszkolny konkurs z okazji Europejskiego Dnia Języków

Dnia 25.10.2013r. odbył się etap międzyszkolny IV edycji konkursu " Europejski Dzień Języków"w Publicznym Gimnazjum nr 1. W tym roku nasi uczniowie wypadli znakomicie, pokonując rywali m.in. z Publicznego Gimnazjum nr 3 czy nr 1.
Kacper Paszkowski z klasy I a wykazał się największą wiedzą i zdobył pierwsze miejsce. Gratulujemy.
Tuż za nim uplasowała się Hanna Kossakowska z klasy III d oraz Błażej Felczak z klasy III b. Brawo!

Renata Tarazewicz
Dodano:28.10.2013r.

Copyright © 2012 Maria & Emilian Sańko - Sawczenko. Kopiowanie jakichkolwiek elementów strony bez zgody Redakcji jest zabronione.