Sport 2011 2012

Publiczne Gimnazjum Nr 13

im. św. Królowej Jadwigi w Białymstoku

Gimnazjada Miasta Białegostoku w tenisie stołowym chłopców

W dniach 28.10.2014 roku w Szkole Podstawowej Nr 21 rozegrano Gimnazjadę Miasta Białegostoku w tenisie stołowym chłopców. W zawodach uczestniczyło 21 zespołów . Drużyna naszego Gimnazjum zajęła bardzo wysokie V miejsce.

Reprezentacja PG 13 w Białymstoku wystąpiła w następującym składzie:
1. Klepadło Dominik klasa III D
2. Orzechowski Patryk III D
3. Stanisławczyk Łukasz I A
4. Tarasiewicz Michał III D

Mimo tego, iż tegoroczna rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie nasza drużyna pokazała niesamowite zaangażowanie i walkę do samego końca turnieju.
Serdecznie gratulujemy chłopcom udziału i zwycięstw!!!

Dodano:02.11.2014r.

Gimnazjada Miasta Białegostoku w szachach chłopców

W dniu 26 października 2014 roku w Zespole Szkół Integracyjnych Nr 1 im. Świetego Jana Pawła II w Białymstoku , odbyła się Gimnazjada Miasta Białegostoku w szachach Chłopców. Rozgrywki przeprowadzono systemem kołowym (rundowym).

Naszą szkołę reprezentowali:
Mościcki Dawid klasa III B
Nowik Marek klasa II A
Karpiuk Michał klasa III A
Szymański Daniel klasa III B

Rywalizacja toczyła się do samego końca rozgrywek, a mecze były niezwykle zacięte i emocjonujące. Nasi zawodnicy ostatecznie zajęli bardzo dobre IX miejsce.
Dziękujemy wszystkim startującym za zaangażowanie i walkę 

Gratulujemy sukcesu!!!!

Indywidualne biegi przełajowe

Dnia 2 października 2014 roku na trasach biegowych Lasu Pietrasze odbyła się Gimnazjada Miasta Białegostoku w Indywidualnych Biegach Przełajowych. W zawodach sklasyfikowano 21 zespołów dziewcząt i 22 zespoły chłopców. Naszą szkołę reprezentowało 13 dziewcząt i 12 chłopców. Dziewczęta rywalizowały na dystansie 1000 metrów, natomiast chłopcy mieli do pokonania dystans 1500 metrów. Ostatecznie nasza szkoła w kategorii dziewcząt zajęła VI miejsce natomiast chłopcy zajęli IX miejsce. Na szczególne wyróżnienie zasłużyły dziewczęta z klas III – Weronika Karolczuk III a- 7 miejsce, Karolina Prokopiuk III b -8 miejsce. Weronika Rybnik III a – 14 miejsce, oraz Sowul Jakub II c – 14 miejsce, Kamil Milewski II a – 16 miejsce.

Skład drużyn: 1. Olga Dubienecka kl. Ic