Slawni Polacy

Sukcesy


Publiczne Gimnazjum Nr 13

im. św. Królowej Jadwigi w Białymstoku

Osiągnięcia sportowe


Lp.

Nagrodzony

Nazwa zawodów sportowych

Data i miejsce

Wynik

Opiekun

1.Dominik OrzechowskiGimnazjada Miasta Białegostoku chłopców w tenisie stołowymBiałystok, 04.11.2015 r.III miejsceDaniel Duzikowski
2.Łukasz Stanisławczyk
3.Szymon Szutkiewicz
4.Piotr KierculGimnazjada Miasta Białegostoku chłopców w szachachBiałystok, 08.11.2015 r.VII miejsceDaniel Duzikowski
5.Marek Nowik
6.Andrzej Maksimowicz
7.Gilbert Guszcza
8.Hubert SzermuszynGimnazjada Miasta Białegostoku w PływaniuBiałystok, 07.12.2015 r.VII miejsceDaniel Duzikowski
9.Szymon Szutkiewicz
10.Łukasz Stanisławczyk
11.Hubert Szermuszyn
12.Hubert SzermuszynGimnazjada Miasta Białegostoku w PływaniuBiałystok, 07.12.2015 r.III miejsceDaniel Duzikowski
13.Szymon SzutkiewiczGimnazjada Miasta Białegostoku w PływaniuBiałystok, 07.12.2015 r.IV miejsceDaniel Duzikowski
14.Hubert SzermuszynGimnazjada Województwa Podlaskiego w PływaniuHajnówka, 26.02.2016 r.V miejsceDaniel Duzikowski
15.Bartosz BakuńskiGimnazjada Miasta Białegostoku chłopców w unihokejuBiałystok, 04.03.2016 r.IV miejsceKrzysztof Zadykowicz
16.Artur Iwanowicz
17.Marcin Marchela
18.Kamil Milewski
18.Kacper Paszkowski
19.Szymon Romanowicz
20.Marek Sawicki
21.Łukasz Stanisławczyk
22.Bartłomiej Staszyński
23.Hubert Szermuszyn
24.Michał Szubzda
25.Szymon Szutkiewicz
26.Łukasz Tomaszuk
27.Kacper Nosko
28.Kajetan Nosko
29.Bartosz BakuńskiGimnazjada Województwa Podlaskiego w Łyżwiarstwie Szybkim ChłopcówBiałystok, 15.03.2016 r.III miejsceKrzysztof Zadykowicz
30.Maciej Jagielski
31.Szymon Dąbrowski
32.Dominik Orzechowski
33.Gabriele Esposito
34.Anna IgnaciukGimnazjada Województwa Podlaskiego w Łyżwiarstwie Szybkim DziewczątBiałystok, 15.03.2016 r.V miejsceTeresa Hrynkiewicz
35.Sandra Kondratiuk
36.Daria Włodarska
37.Patrycja Kotarska
38.Sandra Andrukiewicz
39.Gilbert GuszczaIgrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjalnej w klasie OPTIMIST (chłopcy)Białystok, 08.05.2016 r.III miejsceDaniel Duzikowski
40.Dominika SzermuszynGimnazjada Miasta Białegostoku w Piłce Nożnej DziewczątBiałystok, 11.05.2016 r.IV miejsceTeresa Hrynkiewicz
41.Julia Mikołanis
42.Aleksandra Antoniuk
43.Maria Tymińska
44.Gabriela Klepadło
45.Angelika Klepadło
46.Weronika Szynkar
47.Natalia Paszkowska
48.Patrycja Dojlidko
49.Anna Hapanowicz
50.Daria Włodarska
51.Sylwia Buczyńska
52.Natalia Rakowicz
53.Olga Dubieniecka

Inne osiągnięcia


<

Lp.

Nagrodzony

Klasa

Nazwa konkursu

Data i miejsce

Wynik

Opiekun

1.Marek NowikMedal „DiligentiaeBiałystok, 02.09.2015 r.Medal „Diligentiae”Jolanta Kowalczyk
2.Patrycja WasilewskaProgram stypendialny „Odkrywcy Diamentów”Białystok, 06.10.2015 r.stypendiumGrzegorz Nowik
3.Andrzej MaksimowiczKonkurs o tytuł Mistrza Ortografii Publicznego Gimnazjum nr 13 im. św. Królowej Jadwigi w BiałymstokuBiałystok, 03.12.2015 r.I miejsceMaria Sańko-Sawczenko
4.Madgalena BurelI miejsce
5.Marek SawickiI miejsce
6.Małgorzata KuczyńskaOgólnopolski Konkurs „Śladami Leona Wyczółkowskiego - pejzaż w twórczości artysty”Bydgoszcz, 14.01.2016 r.II miejsceKatarzyna Breczko
7.Anita AdamowiczPrzegląd najpiękniejszych Szopek BożonarodzeniowychBiałystok, 12.01.2016 r.Elżbieta Dąbrowska
8.Julita Sosnowska
9.Justyna Gudel
10.Jakub PiekutXVI Konkurs Wiedzy BiblijnejKorycin 05.03.2016 r.V miejsceElżbieta Dąbrowska
11.Bartłomiej ŁotkoRobomaticon 2016Warszawa, 05.03.2016 r.wyróżnienieGrzegorz Nowik
12.Marek Nowik
13.Bartłomiej Staszyński
14.Kamil Milewski
15.Szymon Romanowicz
16.Karol Michalik
17.Wojciech Zalewski
18.Marek Sawicki
18.Michał Szubzda
19.Justyna GudelKonkurs recytatorsko-literacko-fotograficzny „Czerwony Kapturek w wielkim mieście”Białystok, 16.03.2016 r.III miejsceMaria Sańko-Sawszenko
20.Krzysztof SiuchnickiMiejski Konkurs Historyczny „Chrzest Mieszka I 966-2016”Białystok, 06.04.2016 r.I miejsceLucyna Rożko-Purta
21.Jakub PiekutII miejsce
22.Paulina SienkiewiczKonkurs Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”Białystok, 11.04.2016 r.finalistkaEmilia Sawicka-Grygorczuk
23.Magdalena BurelXVII Podlaskie Mistrzostwa w OrtografiiBiałystok, 21.04.2016 r.I miejsceMaria Sańko-Sawczenko
24.PG-13Góra Grosza - XVI edycjaBiałystok, 16.05.2016 r.podziękowaniaRenata Tarazewicz
25.Bartłomiej ŁotkoCYBERBOT. XIII Festiwal Robotyki 2016Poznań, 14-15.05.2016r.III miejsceGrzegorz Nowik
26.Bartłomiej Staszyński
27.Marek Nowik
28.Julia Sokołowska
29.Szymon RomanowiczZawody LEGROBOT 2016Warszawa, 29.05.2016 r.III miejsceGrzegorz Nowik
30.Karol Michalik
31.Michał Szubzda
32.Bartłomiej ŁotkoIV miejsce
33.Bartłomiej Staszyński
34.Marek Nowik
35.Marek NowikV miejsce
36.Michał Brański
37.Krzysztof SiuchnickiMiejski Konkurs Historyczny „Chrzest Mieszka I 966-2016”Białystok, 06.04.2016 r.I miejsceLucyna Rożko-Purta
38.Aleksandra SaulewiczVIII Konkurs Historyczno-SpołecznyBiałystok, 03.06.2016 r.I miejsceMarta Kramkowska
39.Aleksandra ŁazewskaII miejsce
40.Michał BrańskiIII miejsce
41.Marek NowikOpolski Festiwal RobotówOpole, 11.06.2016r.I miejsceGrzegorz Nowik
42.Bartłomiej Łotko
43.Bartłomiej Staszyński
44.
45.
46.
47.
48.

Copyright © 2012 Maria & Emilian Sańko - Sawczenko. Kopiowanie jakichkolwiek elementów strony bez zgody Redakcji jest zabronione.