Skład samorządu uczniowskiego


Publiczne Gimnazjum Nr 13

im. św. Królowej Jadwigi w Białymstoku

ZARZĄD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

ROK SZKOLNY 2016/2017


1. Ewa Boguska (III b) – przewodnicząca 2. Olga Dubieniecka (III c) – zastępca 3. Dominika Grygoruk (I c) - zastępca 4. Adrianna Chwiećko (I a) 5. Igor Puczyński (I a) 6. Martyna Nazarko (I b) 7. Kinga Wasilczuk (I b) 8. Bartosz Romanik (I c) 9. Wojciech Gregorczuk (II a) 10. Szymon Szutkiewicz (II a) 11. Justyna Gudel (II b) 12. Julia Surowiec (II b) 13. Kinga Janowicz (II c) 14. Emilia Lesiuk (II c) 15. Gabriela Bielska (II d) 16. Kamila Pietraszko (II d) 17. Aleksandra Czerpak (III a) 18. Małgorzata Kuczyńska (III a) 19. Katarzyna Treblińska (III b) 20. Magdalena Burel (III c) Sekcja techniczna: 21. ŁŁukasz Stanisławczyk (III a) 22. NNatalia Świsłocka (III a) Sekcja reprezentacyjna: 23. Aleksandra Bielawiec (III b) 24. Kacper Nosko (III c) 25. Kajetan Nosko (III c) 26. Izabela Sokołowska (III b) 27. Daria Włodarska (III b)

ZARZĄD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

ROK SZKOLNY 2015/2016


1. Natalia Rakowicz (III b) – przewodnicząca 2. Olga Dubieniecka (II c) – zastępca 3. Anna Hapanowicz (III b) - zastępca 4. Wojciech Gregorczuk (I a) 5. Karolina Rynkowska (I a) 6. Justyna Gudel (I b) 7. Gabriela Mieczkowska (I b) 8. Kinga Janowicz (I c) 9. Emilia Lesiuk (I c) 10. Stanisław Kwiatkowski (I d) 11. Kamila Pietraszko (I d) 12. Wiktoria Chwiećko (II a) 13. Aleksandra Czerpak (II a) 14. Aleksandra Bielawiec (II b) 15. Ewa Boguska (II b) 16. Patryk Bykowski (II c) 17. Marek Nowik (III a) 18. Patrycja Wasilewska (III a) 19. Jakub Sowul (III c) 20. Magdalena Trzebska (III c) Sekcja techniczna: 21. Marcin Marchela (III a) 22. Kamil Milewski (III a) Sekcja reprezentacyjna: 23. Michał Brański (III a) 24. Anna Ignaciuk (III b) 25. Artur Iwanowicz (III b) 26. Dominika Szermuszyn (III a) 27. Sylwia Walenciej (III b) 28. Daria Woroniecka (III c)

ZARZĄD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

ROK SZKOLNY 2014/2015


1. Izabela Łukjaniuk (III a) – przewodnicząca (I semestr), zastępca (II semestr) 2. Jakub Sowul (II c) – przewodniczący (II semestr), zastępca (I semestr) 3. Karolina Prokopiuk (III b) - zastępca 4. Aleksandra Czerpak (I a) 5. Maria Supińska (I a) 6. Aleksandra Bielawiec (I b) 7. Ewa Boguska (I b) 8. Sandra Kondratiuk (I c)) 9. Zuzanna Kopyczyńska (I c) 10. Marek Nowik (II a) 11. Patrycja Wasilewska (II a) 12. Marek Sawicki (II b) 13. Paulina Sienkiewicz (II b) 14. Kamila Łapińska (II c) 15. Weronika Karolczuk (III a) 16. Iga Tarasewicz - Wosik (III b) 17. Katarzyna Nikitiuk (III c) 18. Hubert Szymusiuk (III c) 19. Natalia Aleksiejuk (III d) 20. Jędrzej Zielenkiewicz (III d)

ZARZĄD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

ROK SZKOLNY 2013/2014


1. Hanna Kossakowska (III d) – przewodnicząca 2. Anna Mazur (III c) – zastępca 3. Jakub Sowul (I c) – zastępca 4. Patrycja Wasilewska (I a) 5. Marek Sawicki (I b) 6. Weronika Karolczuk (II a) 7. Iga Tarasewicz – Wosik (II b) 8. Dawid Szotko (II c) 9. Jędrzej Zielenkiewicz (II d) 10. Paulina Poskrobko (III a) 11. Kamila Hanasiuk (III b) 12. Natalia Jędruszko (III e)

Sekcja reprezentacyjna (poczet sztandarowy): 1. Magdalena Boguska (III d) 2. Hanna Kossakowska (III d) 3. Patryk Supiński (III d)

Sekcja techniczna: 1. Szymon Ilewicz (III a) 2. Aleksander Stojanow (III a)

ZARZĄD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

ROK SZKOLNY 2012/2013


1. Bartłomiej Podolak (III b) – przewodniczący 2. Marta Lewicka (III a) – zastępca 3. Dominika Wasilewska (III d) – zastępca 4. Weronika Karolczuk (I a) 5. Emilia Iwaniuk (I b) 6. Krzysztof Kraszewski (I c) 7. Jędrzej Zielenkiewicz (I d) 8. Karolina Antonowicz (II a) 9. Błażej Felczak (II b) 10. Anna Mazur (II c) 11. Hanna Kossakowska (II d) 12. Jan Świerzbiński (II e) 13. Katarzyna Sokołowska (III c) 14. Anna Dzierżanowska (III e) 15. Julita Biernacka (III f)

Sekcja reprezentacyjna (poczet sztandarowy): 1. Magdalena Ferenc (III a) 2. Mateusz Niewiński (III d) 3. Julia Martyniuk (III a)

Sekcja techniczna: 1. Szymon Ilewicz (II a) 2. Aleksander Stojanow (II a)

ZARZĄD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

ROK SZKOLNY 2011/2012


1. Natalia Piećko (III a) - przewodnicząca 2. Marta Lewicka (II a) - zastępca 3. Kordian Rutkowski (I b) - zastępca 4. Karolina Antonowicz (I a) 5. Adrian Muszyński (I c) 6. Hanna Kossakowska (I d) 7. Koleta Nowaszewska (I e) 8. Patrycja Iwanowicz (II b) 9. Katarzyna Czarnowska (II c) 10. Dominika Wasilewska (II d) 11. Anna Dzierżanowska (II e) 12. Julita Biernacka (II f) 13. Natalia Orzeszkowska (III b) 14. Maciej Jankiewicz (III c) 15. Kamila Choroszewska (III d) 16. Barbara Woronowicz (III e) 17. Karolina Cilulko (III f)

Sekcja reprezentacyjna (poczet sztandarowy): 1. Michał Andruszkiewicz (III a) 2. Natalia Orzeszkowska (III b) 3. Paulina Tałałaj (III b)

Sekcja techniczna: 1. Gabriel Masalski 2. Marek Sosnowski

Copyright © 2012 Maria & Emilian Sańko - Sawczenko. Kopiowanie jakichkolwiek elementów strony bez zgody Redakcji jest zabronione.